bildirgec.org

alparslan arslan hakkında tüm yazılar

“Birkaç ay içerisinde Türkiye’de darbe yapılacak ve beni cezaevinden kaçıracaklar.” ALPARSLAN ARSLAN

beyefendi | 30 May 2006 10:02

bu sefer KAHİN alparslan arslan
bu sefer KAHİN alparslan arslan

bu sözlerin benzerini daha önce duymadığınıza eminim çünkü mehmet ali ağca‘nın mahkeme kayıtlarında, tozlu raflarda ömür tüketiyor. Ağca’yı cezaevinden gündüz vakti kaçıran oral çelik’in‘in sözleriyle “herkes ağca’yı kahraman sanıyor, oysa öyle değil”. abdi ipekçi’ye 3 suikast düzenlendiğini, sonuncusunun başarılı olduğunu, olaydan aylar sonra kimin yaptığı bilinmeyen bir ihbar üzerine ağca’nın yakalandığını, ağcanın da tıkı alparslan arslan gibi olayı tek başına yaptığını savunduğu, olayın ardından kartal cezaevinden gündüz vakti kaçırılıp yıllar boyunca türkiyenin alnına papayı öldürmeye çalışan türkün ülkesi damgasını vurduracağı italyaya gönderildiği ve bu suikastleri ağcanın tek başına yapmadığı artık bilinen gerçekler. kendisini kullandırdı, türkiyede 12 eylül darbesinin kapısını açtı, papayı vurarak alnımıza leke sürdü.. bugün de alparslan arslan olayı ailesine farklı, arkadaşlarına farklı, savcıya farklı anlatıp danıştay katliamını tek başına yaptığını söylüyor ve ekliyor : “Birkaç ay içerisinde Türkiye’de darbe yapılacak ve beni cezaevinden kaçıracaklar.” kimbilir belki o da ağca gibi erkenden kaçırılır ve bu sefer amerikaya, bir başkasına suikaste gönderilir.

derin cunta gladio iş üstünde yakalandı ! eller yukarı

beyefendi | 23 May 2006 13:13

derin cunta gladio'nun yeni ortaya karışık personeli
derin cunta gladio’nun yeni ortaya karışık personeli

artık hangi isimle çağırmak isterseniz, keyfinize kalmış. derin devlet, cunta, gladio, ulusalcı emekli askerler tezgahı, kendini kullandırmak isteyen yeni ağcalar, ateşe körükle koşan andıçlanmış medyalar, dinozorlara dönmüş soğuk savaştan kalma körler sağırlar birbirini ağırlar televizyoncu-yazarlar, normal seçimlerle hükümet olamayacağı için demokrasiyi rafa kaldırmak isteyen siyaset esnafları, faili meçhul cinayetlerden dolayı müslümanları karalamaya alışmış medya ve siyaset bezirganları, karanlık eller, provakatörler, çete, evet tekmili birden suçüstü yakalandı. eller havaya! bu sefer adaletten kaçmak yok. hepinizi teker teker önce devletin adaletine sonra milletin vicdanındaki adalete teslim edeceğiz. kirli ve karanlık ilişkileriniz sonucunda devletin adaletinden kaçıp kurtulabilirsiniz ama bu millet vicdanında sizleri çoktan mahkum etti. buyrun cenaze namazı için hep beraber bu karanlık ruhların tabutunun başına. son olarak, evet , hakkımızı helal etmiyoruz.

Gladio danıştay katliamı ile mikser harekatını başlattı.

beyefendi | 18 May 2006 10:00

Gladio'nun yeni oyuncağı Alparslan Arslan
Gladio’nun yeni oyuncağı Alparslan Arslan

Daha önce mehmet ali ağca ve kartal demirağ‘ı aleni,bilemediğimiz binlercesini gizli olarak kullanan gladio son olarak alparslan aslan isimli kişiyi kullanarak güzel memleketimizde mikser harekatının düğmesine basmıştır. Bundan sonra yapılması gereken sadece gladio’nun istediği tarzda oyuna gelmek ve 12 eylülü mumla aratacak bir iç güvenlik harekatına hazır olmaktır. Tabii mümtaz,eşsiz, haliyle şahsiyetsiz ve andıçlanmış basınımızın mükemmel tahrik ve yönlendirmeleriyle olayı dindar insanların üzerine yıkıp yeni bir kardeş kavgasına kapı aralanmasını, piyasaya yakında çıkacak olan gladio card’ın bonusu olarak kabul etmeniz istirham edilmektedir. Şimdi olan ve muhtemel olayların kokusu çok daha öncesinde çıktığı için milletimiz mevzulara şerbetlidir. Fakat ne yaparsınız ki gladio denilen mahlukat bu toprakların malı olmadığı için kafası fazla çalışmamakta,daha doğrusu haddinden fazla çalışıp sürekli yaptığı arızalardan dolayı hep göze batmaktadır. Yakın zamanda aczimendileride görmek işten bile değil yani. Busebepten dolayı son zamanlarda memleketimizi oyun alanı olarak kullanamak isteyen gladio’ya yazılmış bir mektubu sizlerle paylaşmak istedim.

GLADIO’YA MEKTUP – II : BUNLAR REKLAM KOKAN HAREKETLER – Behiç Gürcihan