bildirgec.org

alfa romeo hakkında tüm yazılar

Orkid Yaklaş Bu Anı Paylaş

onestep2death | 21 March 2012 17:46

Bir otomobile kaç kişi sığabilir? 5, 10, 15? Şu anda rekor 20’nin üzerinde. Peki bu kadar insan bunu neden yapıyor? Tabii ki Alfa Romeo Mito kazanma şansı yakalamak için… Yaklaşmaktan korkmayanların yarışması birbirinden eğlenceli videolarla burada yer alıyor. Haydi yaklaşın.

Uçan Otomobil

infine | 18 February 2010 16:57

Paro’nun Uçan Otomobil kampayası kapsamında çekilişe katılanlar 2009 model bir Alfa Romeo kazanma şansı yakalıyor. Siz de formu doldurun ve bir balon ekleyin, kimbilir belki Alfa Romeo size uçar. Parolu kartı olanlar çekilişe katıldıklarında ekstra sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Uçan otomobil Türkiye’de!

kimonofight | 27 January 2010 18:17

Üyelerine, alışverişlerinde avantajlar kazandıran paro, yeni ve alışık olmadığımız bir kampanya hazırladı.

Alfa Romeo 159 marka bir otomobile binlerce balon bağlayarak uçurmayı hedefleyen paro, projeyi herkesin katılımıyla gerçekleştirmek istiyor.

Bir otomobili kaç tane balon bağlayarak uçurabiliriz?’ sorusuna cevap ararken ortaya çıkan projenin amacı; paronun hazırladığı www.ucanotomobil.com internet sitesini ziyaret edenlerin katılımıyla, her gün siteye kayıt olan kişi sayısı kadar sitedeki Alfa Romeo 159 marka otomobile uçan balon bağlamak.

Araba logolarındaki durmayan değişim.

mturkmen | 19 February 2008 21:01

Değişim hayatımızın bir parçası. Biraz farkında olarak biraz farkında olmayarak değişimi içinde bulunduğumuz zaman içerisinde yaşıyoruz. Ama geri durarak büyük resme baktığımızda değişimi daha iyi kavramayı başarıyoruz. İşte araba firmalarının yıllar içinde yapmış oldukları logo değişimlerini de burada görerek daha iyi algılayabilmemiz mümkün. Bazı markalar çok fazla değişim yapmamış gibi gözükse de farkları rahat bir şekilde hissedebiliyoruz. İşte birkaç örnek.

Audi
Alfa Romeo

Audi
Audi

BMW
BMW

Fiat
Fiat

Ford
Ford

Mazda
Mazda

Mercedes
Mercedes

Peugeot
Peugeot

Renault
Renault

Wolkswagen
Wolkswagen

Bebelere Ferrari

emsvizyon | 08 February 2008 09:32


ferrari, pedallı araba

ferrari aşkı beşikten mi başlar bilinmez ama ağacın yaşken eğildiği bir gerçek 🙂 efenim, burada pedallı bir ferrari görülmekte hem de fxx, ayrıca 1927 model bugatti’nin ve alfa romeo‘nun pedallı modellerini unutmamak gerekir 😉
ha bir de audi ve mustanginki’ler de ayrı ayrı güzeller…

audi, pedallı araba
audi, pedallı araba