bildirgec.org

adobe photoshop cs3 hakkında tüm yazılar

Photoshop CS3 licence expired hatası !

cansuar | 01 October 2008 17:00

Adobe Photoshop Cs3 deki licence has expired hatasının cözumu bilen var mı ? vısta kullanıyorum bu yuzden heralde adobe’ın WinCS3Clean programını kullanamıyorum baska bır yontem bılen var mı ? ılla format mı lazım yanı :S

Adobe Photoshop > Klavye Kısayolları

filezza | 18 July 2008 11:17

Adobe Photoshop Klavye Kısayolları
Adobe Photoshop Klavye Kısayolları

Photoshop‘un en güzel özelliklerinden biri klavye kısayollarının kullanımına geniş yer vermesidir.Ancak, klavye kısayollarının hepsini hatırlamak zordur ve yeni başlayanlar için klavye kısayollarını bulmak bir o kadar daha zordur.

Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen morris-photographics sitesi, photoshop programının cs3, cs2, cs, 7, 6, ve 5 sürümlerine ait klavye kısayollarının tamamının olduğu, pdf dosya biçiminde, pc ve mac için, alfabetik sıra ile görebilecek birer döküman hazırlamış.

Adobe Photoshop CS3 ile Tanışalım

Dicky | 22 December 2006 18:36

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop

Dijital görsel sanatların mabedi olan Adobe Photoshop’un CS3 versiyonunun 2007 yılının ilkbahar aylarında çıkması bekleniyor. Bu yeni versiyonun içerdiği yenilikleri merak edenler ve önceden inceleme yapmak isteyenlerin yardımına kadim dost lynda.com yetişmiş.

Bu linkten ulaşabileceğiniz sayfadan; CS3’ün yeni kullanıcı arayüzü, gelişmiş Curve ayarları gibi yeniliklere, ücretsiz videolar ile göz ata bilirsiniz. Üstelik Photoshop gurusu Deke McClelland ile beraber.