bildirgec.org

philips hakkında tüm yazılar

Philips ile SinekKaydı

faruken | 23 March 2011 11:33

Philips Türkiye tarafından 21 Mart – 17 Nisan tarihleri arası Facebook sayfası üzerinden Sinek Kaydı oyununu oyna, SensoPuan’ları topla Barcelona-Deportivo maçını izleyecek 3 kişiden biri ol!
Ayrıca yarışmada, her hafta en yüksek puanı alan ilk 3 kişi’ye RQ1150/16 Philips SensoTouch tıraş makinesi ürünü hediye olarak verilecek.

Katılmak İçin: Tıkla

Anti-Mikrobiyal Kulaklık!

majesty s infinity | 07 October 2010 15:08

Philips yaşam kalitemizi artırma amacıyla çalışan şirketlerden sadece bir tanesi. Özellikle ülkemizde de kulaklık sektöründe oldukça fazla ilgi gören Philips, uygun fiyatla performansı harmanlamış!

“En İyisi” Kaçırmayın!

utopik adam | 25 August 2010 15:38

Philips-En İyi Led TV
Philips | En İyisi Kaçırmayın

2010-2011 Avrupa Görüntü ve Ses Birliği EISA’dan “En İyi LCD TV” ödülü alan Philips 3D Ambilight ışıklı televizyonları, eniyiledtv.com‘da tanıtılıyor. UtopicFarm imzalı Micro-Sitede Ambilight TV alana 3D Blu-ray oynatıcı hediye edildiğini de duyuruyor.

Ayrıca; eniyiledtv.com’dan 3 Eylül’de Cevahir Megaplex ve Wings Cinecity Trio’da Philips 3D TV’ler ile yapılacak olan “Çılgın Hırsız” filminin ön gösterimine de davetiye kazanabiliyorsunuz.

Philips’ten Kişiye Özel Kulaklık

Emreabf | 21 July 2010 14:40

Philips’ten kişiye özel kulaklık çünkü bu kulaklık kişiselleştirilebiliyor.

Kulağınıza tam oturacak sizin rahat ettiğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz bu kulaklık bilgisayarınızın yanından ayrılmayacak bir aksesuar olmaya aday.

Kulaklığın ses netliğinin kalitesi tatışılmaz derecede. Sonuçta üreticisi yıllardır bu işin uzmanı. Ses kalitesi ve konforu bir arada kullanma keyfini yaşatan Philips tasarımıyla da dikkat çekiyor. Konforu ön plana çıkaran boyun bandı, kulaklık yastıklarının yapıldığı malzeme sayesinde kulağınıza tam oturuyor. Dışarı ses sızmayacak şekilde tasaralanan kulaklık yastıkları, kulaklıkları taktığınız an kendi dünyanızda olma garantisi veriyor. Kulaklık yastıklarında kullanılan malzeme sayesinde bass sesleri bile etkileyci bir hale getiren bu kulaklık mikrofonunun ses alma kalitesiylede göz dolduruyor. Ses kaydetmede veya konuşmalarda kesintisiz ses akımı sağlayan mikrofon ve sesi kulaklık üstünden ayarlamanızı sağlayan bir de düğmesi var.

PHİLİPS

En Baba Kampanya

utopik adam | 28 June 2010 12:02

Babalar Gününde babanıza bir şey alamadıysanız üzülmeyin. Philips Türkiye’nin düzenlediği En Baba Kampanya Facebook yarışması 30 Haziran’a kadar devam ediyor.

Yapmanız gereken babanızın resmini arkadaşlarınızla paylaşmak. En çok paylaşarak, ilk 5’e giren kullanıcılar, Philips’in erkek bakım ürünlerinden 500 TL’lik hediyeler kazanıyor.

Philips EnduraLED Ampul

gsmteknik11 | 14 May 2010 09:48

Teknoloji geliştikçe farklı ihtiyaçlarımıza yeni ve bir o kadar da ilginç olan çözümler geliştiriliyor. Daha önce de henüz bir basit firma tarafından oldukça amatörce yapılmış olan led ampul yazılmıştı. Aydınlatma ürünlerinde birinciliği kimseye kaptırmayan dünyaca ünlü teknoloji devi PhilipsEnduraLED adında yeni üreteceği LED ampulleri basın bildirisi ile duyurdu. Yeni ampulleri malasef tek dezavantajı şu an sadece 12W gücünde olması, fakat zamanla bu güç artacak ve daha etkili bir konuma gelecektir. Zzaten enerji tüketimi günümüzde oldukça pahalı bir durumdayken insanların bu tarz ürünlere yönelmesi hiç de şaşırtıcı olmayacak. Konu ilgili kaynağa buradan
Firmanın resmi basın bildirisine ve ürünün video incelemesine de buradanulaşabilirsiniz.

LG Dünyanın ilk 19-inch E Ink esnek Ekranını yaptı!

FAYA85 | 19 January 2010 14:53

flexible diplay
flexible diplay

Hayal edin elinizde bir gazete var ve sürekli haberler değişiyor. Bahsettiğimiz gazete, bilgisayar ya da cep telefonu ekranında değil bildiğiniz gazete ve şu an hayal ettiğiniz bu gazete Lgve philipsin yeni geliştirdiği ekran teknolojisiyle mümkün. BU yeni esnek Ekranın büyüklüğü de 19” yani 25×40cm (A3 fotokopi kağıdı büyüklüğünde), 130 gram ağırlığında ve 0.3mm inceliğinde. daha fazla bilgi için burayabakabilirsiniz.

Apple’ınız için Taşınabilir Ses Sistemi: Philips Portable Speaker Dock

majesty s infinity | 30 December 2009 13:14

Apple cihazlarınızın sesi size yetersiz geliyorsa bu ürünü mutlaka görmelisiniz. Bir çok benzeri olan bu ürünün hoş bir modeli de Philips tarafından üretilmiş ve Apple Store da bu ürünü internet mağazasında sergilemeye başlamış.

Benzerlerine oranla mobilitesi çok daha fazla olduğu anlaşılan ses sistemi AA pillerle çalışıyor. Ipod ya da Iphone’ununuz müzik çalarken aynı zamanda cihazınızı şarj edebiliyor.

HTS7540 İle En Küçük Fısıltının Bile İçindesiniz!

ozlavinya | 04 December 2009 12:40

Philips’in yeni HTS7540 Ev sinema sistemi,”Clear Voice” teknolojisi ile en küçük bir fısıltının bile içindesiniz, buna cadı filmlerindeki sihirli sözcükler de dahil.

Ayrıca Blu-ray disk oynatıcısı ile yüksek çözünürlüklü görüntü ve surround ses kalitesini aynı anda edinirsiniz.

DTS-HD ve Dolby TrueHD gibi özellikleri de bulunan Philips HTS7540 Ev sinema sisteminin; MP3dosyalarını CD kalitesinde sunan FullSound teknolojisi de mevcut.