bildirgec.org

fedex hakkında tüm yazılar

2008 En Değerli Markalar Listesi

pasacocugu | 22 September 2008 15:30

İnterbrand her yıl olduğu gibi bu yıl da en değerli markalar listesi “Best Global Brands List | 2008” ‘i yayınladı. Listeye bilişim sektörü damgasını vurdu ve Google ilk kez lilk 10’a girmeyi başardı. Listede 100 şirket bulunuyor. Ferrari, Giorgio Armani, Marriott, Fedex ve Visa ilk kez dahil olmuş. Listenin zirvesini Coca-Cola 66.667 milyon dolarlık değeriyle yine kimselere bırakmamış. Maalesef 100 şirketten hiçbiri Türk markası değil.

TNT kargo online iş başvurusu.

guney01 | 18 July 2008 10:49

Dünya devi kargo şirketlerinden Tnt kargo‘nun fedex kargoya satılması ile ilgili haberler medyada yankılanırken tnt kargodan hala ses çıkmıyor.tnt kargonun amsterdam’dan yenizelanda’ya amerikadan afrikaya kadar birçok ülkede merkezleri bulunmakta ve bunlardan biride 1988 den breri türkiyede bulunmakta.Bu büyük şirkete online iş başvurusunda bulunmak isteyen arkadaşlar buradaki formu doldurabilirler.

tnt cargo
tnt cargo

Logo anlamları

dinoege | 29 December 2006 12:47

Ünlü şirketlerin ünlü logolarının ne anlama geldiğini hep merak etmişimdir. Burada birkaç tanesinin ne anlama geldiğini açıklıyorlar. Mesela amazon‘un logosundaki ok, bizde a’dan z’ye herşey var demekmiş ve aynı zamanda bu ok gülen bir surat ifade ediyormuş. FedEx‘in logosunu da söylemeye gerek yok heralde.

fedex mobilyaları

azurenus | 13 August 2005 12:35

fedex kargo kutularından üretilmiş koltuk, masa, çalışma grubu, sandalye ve yatak kullanmak ister miydiniz? görünüşe göre mobilya ihtiyacını bu kutularla sağlayan [birisi var]. ancak fedex bu durumdan memnun görünmüyor ki telif haklarınının çiğnendiğini öne [sürmüş].

ülkemizde kartondan gecekondu yapan bile var. bizi şaşırtmıyor.