bildirgec.org

Solozzo

5 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 59 yorum yazmış.

Hemşire- nayle

Solozzo | 07 Ocak 2008 11:13

Ben safım,salağım,denyoyum…bunların hepsini kabul ederek görüş ve düşüncelerinize sığınıyorum.

Size üç yıllık bir aşkın son dakikalarını anlatmak istiyorum;

25 aralık 2007
telefonun ucundaki ses üç yıllık sevgilim;
– aşkım cumartesi günü yanına geliyorum,biletimi aldım ayarla kendini.
– Tamam canım bekliyorum
31 aralık 2007
Ben- mutlu yıllar,yeni yılın dırdırsız geçer inşallah.
mesajıma yanıt geliyor.
” aminnn! mutlu yıllar seni çook seviyorum”
3 ocak çarşamba 2008
sabahın ilk saatleri
arayan o,
– günaydın,nasılsın? sana bişi söylemek istiyorum
– söyle canım
– Seninle helalleşmek istiyorum, bana çok şeyler verdin çok değerlisin ama ben evlendim biliyo musun?
………………….
– nasıl olur ya???
– biliyosun hayatım evlenmek çocuk sahibi olmak istiyorum
– eeeeee
– Dün biri bana evlenme teklif etti.ben de kabul ettim.biliyo musun ? bunu ilk sana söylüyorum bizimkilerin bile haberi yok…
– ilk bana ha???? peki helal ettim mutluluklar dilerim…
sabah saatlerindeki bu konuşmanın travmasını gece hissetmeye başladım. o’nu telefonla arayıp,işin aslını esasını öğrenmek istedim….
– benim canım konuşabilir miyiz?
– eşim burda! ( o arada içeriye sesleniyor) hayatım geliyorum babam arıyor da…
telefonu kapatıyor…
fotoğraf bu…
inandırıcı gelmedi değil mi?
ama olay bu hepsi bu kadar…
Kirlendiğimi, bu insan kılığında dolaşan “kadınla” yolumun kesiştiği günü lanetler yağdırarak düşünüyorum…
o’na soru soramıyorum, zehirli bir yılanın dilinden dökülecek kelimeleri duymak istemiyorum. sadece sövüyorum , ne biliyorsam ne kadar biliyorsam onları bir bir sıralıyorum…..
sonunda o’na ulaşıyorum ve şu yaptığını en profesyonel bir orospunun bile yapmayacağını söylüyorum..
yanıtı aklımı başımdan alıyor,
” napiiim sana üç yıldır benimle evlen diye yalvarıyorum!!!! “
yaşadığım travmanın psikolojisi,şusu busu ilgilendirmiyor beni kin ve nefretin ötesinde hiç bişey düşünemiyorum…
“aşk ” adını verdiğimiz şey bu mu?
hınç-nefret-ısmarlama boyun eğişler-iki yüzlülük-orospuluk-ihanet-hainlik-kalleşlik….
Bütün bunlar “koca avı ” için sergilenen oyunlar…

KOZA 68 KOZA 68???

Solozzo | 01 Ekim 2007 16:53

Arkadaşlar sevgili kozanın gebzede bir kaza geçirdiği haberi geldi.bana kocaeli devlet hastanesi diye söylendi şimdi oraya ofis arkadaşları iele gidiyoz.müşahade belkide yoğun bakım bilemiyorum.dualarınızı esirgemeyin.

İnsan…

Solozzo | 29 Ağustos 2006 11:37

Giderken hiç herşeyi al senin olsun dediğiniz oldu mu ? İçinizden “gitme” diyebilmeyi düşünüp sonra da vazgeçtiğiniz, yaşamınızın o dakikadan sonra hiçbir anlam ifade etmediğini ve bu nedenle de benim olan herşey senin olsun diye düşündüğünüz oldu mu ?

Gece yarısı loş bir ışığın altında volta atarken bundan sonra ben ne yapacağım diye düşünüp her 10 saniyede iç çektiğiniz, nefes alamıyorum korkusuna kapılıp sonrada bu korkunun ne kadar saçma olduğunu düşünerek keşke nefesim gerçekten kesilse diye düşündüğünüz oldu mu ?

O’na…

Solozzo | 11 Ağustos 2006 12:31

Bundan yaklaşık 4 yıl kadar önce bir yemek sofrasında görmüştüm onu, bakmaya bile çekinmiş, hiç görmemezlikten gelip suratını bile görmemiştim. Fakat içimde bir his ona bakmam gerektiğini söylüyordu ama yapamadım, bakamadım. Daha sonrasında uzunca bir süre göremedim kendisini, geçen sürede bir başka dişican la yakınlaştım, fakat onu hiç kafamdan çıkaramadım, benim dişicanla “onu” ilk gördüğüm yere gittiğimizde beni kuzenlerim hoş bir sohbetle karşıladılar, fakat orada “O” da vardı, ben dişicanımla bir odada sohbet ederken “O” içeri girdi ve odadaki telefonu alıp çıktı, o sırada içimden ben ne yapıyorum, niye bu dişicanla birlikteyim, niye “onunla” birlikte değilim diye uzunca düşündüm, hayıflandım. Bu yaptığım doğrumuydu ? Dişicanım beni seviyordu ve bende onu seviyormuş gibi gözüküp büyük bir ikiyüzlülük içindeydim. 5-6 ay kadar sonra dişicanımla ayrıldık çünkü haklı olarak bir sevgi bulamadı bende, ben ise hala kafamda “O” nu düşünüyor, her ortak buluşmada içimden bir şeylerin koptuğunu fark ediyordum. Bu böyle 3-4 yıl kadar sürdü, fakat son bir aydır artık tahammül edemez oldum ve herşeyi ile samimi bir şekilde kendimi ifade ettim, gelen yanıt her ne kadar ömrümden ömür götürmüş olsada mutluyum, denedim ve yapabileceğimi yaptım, Nazım Hikmet’in de dediği gibi sen eğer elinden geleni yaptıysan ve o yinede sana bir karşı bir şey hissetmiyorsa yapacağın bir şey kalmamıştır, insan sevdiği kadar insandır ve ben mutluyum ki en azından denedim ve çok sevdim. Bu sevgim ne zaman biter bilemiyorum ama bu günlerin çabuk geçmesini, kalbimdeki alevin bir an önce sönmesini diliyorum. Ben ruhumu çok yordum, birazda sen yor, şimdi sende herkes gibisin?!…