bildirgec.org

sdemirer

5 yıl önce üye olmuş, 6 yazı yazmış. 2 yorum yazmış.

Kötü Kadın !

sdemirer | 30 Temmuz 2007 10:25

En az Tarhan Erdem anketleri kadar ilginç bir anket. Şimdilerin meşhur dizisi Kavak Yelleri‘nin kötü kadın “rol”ünü oynayan Aslı Enver‘in bu ankette dizi başlamadan önceki oyu % 55 idi ve ankette 1. sıradaydı, dizideki kötü kadın rolü yüzünden dizinin ilerleyen bölümleri sayesinde bugün ise 42 bin oyun ancak % 18’ini alarak son sırada durabilmiş. Gerçekten çok ilginç. Dizileri ve filmleri ne kadar içselleştirdiğimizi, zamanında Erol Taş’ı filmdeki canlandırdığı karakter yüzünden taşlayanlarınpsikolojisini bugün hayretler için öğrenmiş bulunmaktayım efendim.

Kimdir Bu Mustafa Sarıgül?

sdemirer | 25 Temmuz 2007 16:56

22 Temmuz seçimleri sonrası CHP’nin tökezlemesini fırsat bilerek yine samimilikten uzak suratıyla görmeye başladığımız kişidir Mustafa Sarıgül.

Türkleri anlaması imkan dahilinde olmayan ABD’lilerin sadece yerel seçim sonuçlarındaki rakamlara üzerine oynadığı attır Mustafa Sarıgül

Çok daha fazlası burada efendim. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım!

Vikipedi’ye köstek

sdemirer | 14 Şubat 2007 14:50

Sürekli bu sayfanın üzerinde de linki çıkan Vikipedi destek kampanyasından sonra Vikipedi köstek kampanyası da postitler yazarı M.Selim Naiboğlu tarafından yandada görüğünüz logoyla başlatılmış.

Haklı olarak eleştirilen birçok nokta var yazıda. Köstekden ziyade gerçek bir ansiklopedi gibi ciddiye alınmaması gerektiği söyleniyor.

Hangi üniversite daha iyi?

sdemirer | 14 Şubat 2007 14:48

Otdü, Boğaziçi diye başlamayacağım hemen :)) İstatistiklere göre konuşalım. Bugün Abbas Güçlü’nünde yazdığı üzere KPSS başarılarına göre şöyle bir liste ortaya çıkmış.

Genel Kültür: Dicle, Fırat, Yüzüncüyıl, Selçuk, Mersin

Genel Yetenek: Fırat, Osmangazi, Hacettepe, Dicle, Dokuzeylül

Bu tüm adayların girdiği ortak oturumun ilk 5’i. Listenin devamı için, A.Güçlü’nün yazısına Daha detaylı istatistikler için OSYM‘ye başvurunuz. Bu arada Fırat Üniversitesi’ni kutlamak lazım. Hadi gakkoşlar, devam :)))