Web siteleri benim hobim, web sitelerini değerlendirirken önce projeye bakarım insanlara faydalıysa, hayatı kolaylaştırıyorsa ve ilkse bence son derece değerlidir.

Ürünlerle ilgili fiyat karşılaştırma siteleri ile sıkça karşılaşır olduk. Kolaylıkla hangi ürün hangi alışveriş sitesinde daha ucuz bulabiliyoruz.

Peki ihtiyacımız olan şey hizmetse.? Bu bir boşluktu, bu boşluk iyi keşfedilmiş ve güzel bir şekilde doldurulmuş. Hepimiz bu sıkıntıları yaşamışızdır. Mesela evimize mantolama yaptıracağız, onlarca iş yeri firma ve ustaya telefon eder dakikalarca konuşur en uygununu bulmaya calisirdik. Artık firmalardan, ustalardan ve hatta freelancerlardan aynı anda fiyat teklifi alabilirsiniz. İki seçeneğiniz var ya ihtiyacınız için ihale açıp firma, usta ve freelancerların online yarışmasını sağlayarak en iyi fiyata ulaşabiliyor. yada talebinizi bırakarak ilgili firmaların sizi aramasını talep edebiliyorsunuz. Faydalı bir proje olduğunu düşündüğüm için paylaşmak istedim. Böyle Farklı siteleri keşfettiğimde bir tarafta sevinirken bir taraftan imreniyorum. Aslında her proje biraz maddiyata bakıyor, site güzel olsa da tanıtamazsanız bunun bir anlamı kalmıyor.

Yeni keşiflerde buluşmak dileğiyle.