bildirgec.org

vtunnel hakkında tüm yazılar

facebook giriş hatası 2

useair | 01 Mart 2010 19:59

http://lite.facebook.com/ adresinden girilebildiği gibi youtubenin yasaklandığı ilk günlerde çoğumuzun kullandığı A….Z tunnellerden de facebook ‘ a giriliyor.Buralardan giriş için hatırlamanız gerekenler

e-posta adresiniz , şifreniz ve doğum tarihiniz

doğum tarihini facebookkendi soruyor.bilinmeyen bir yerden giriş yapıyorsunuz diyor.amaç facebook’ a girmeyi mi engellemek başkasının girmesini mi engellemek anlamış değilim..

Youtube giriş programı hosts ayarı

ergin53 | 05 Nisan 2009 15:34

youtube
youtube

Youtube.com sitesine ktunnel vb. diğer alternatif sitelerle uğraşmadan virüslenmeden minik bir programla halledin

C:WINDOWSsystem32driversetc klasöründeki hosts dosyası ile oynayarak. Bunu daha basite indirerek bu dosyayı kaydetip kurmanız yeterli aynı işi yapıyor. Winzip ile hazırlanmıştır. görevi hosts dosyasını yenisi ile diğişiyor ve engel ortadan kalkıyor. youtube.exe

Diğer programlar

Blogspot.com engellendi

pisho | 25 Ekim 2008 03:30

giremezsin!!
giremezsin!!

Google‘ın ünlü blog hizmeti olan blogger (blogspot.com) mahkeme kararıyla kapatılanlar listesine 24 ekim 2008 itibariyle giriş yapmış bulunuyor. Youtube, wordpress gibi büyük bir kullanıcı kitlesine sahip siteler de, üyelerinin hesabı üzerinden, bir başkasının “kişilik haklarına” saldırıldığı için çeşitli kereler engellenmiş ve daha sonra “ilgili unsurlar” sitelerden kaldırıldıktan sonra mahkeme kararıyla tekrar Türkiye içerisindeki yayın hayatlarına devam etmişlerdi.

Youtube’da Programsız, Ağ ayarlarını değiştirmeden Video İzlemek

Pinhani | 25 Mart 2008 18:51

Hepinizin de bildiği üzere Türk Telekom‘un (bence anlamsız ve haksız) uygulaması neticesinde Youtube sitesine erişim yine engellendi. Yine de proxy kullanarak youtube’a girmek mümkün. Fakat burada paylaşmak istediğim asıl konu bilgisayarımızın ağ ayarlarını değiştirmeden nasıl videoları izleyebileceğimiz.

Bazı proxy siteleri var, yasaklanmış sitelere erişmek için kullanabileceğimiz. Fakat bu sitelerin birçoğu videoları izlememize izin vermiyor. Daha doğrusu flash destekleri yok. Daha bugün bulduğum bir siteyi paylaşmak istiyorum. http://www.vtunnel.com adlı sitedeki boşluğa www.youtube.com yazıp “enter ” tuşuna basarsanız youtube da sorunsuz ve hızlı bir şekilde dolaşmanız, videoları sorunsuzca izlemeniz mümkün.